Один із найбільших виробників медичних препаратів в Україні зазнав ушкоджень під час нічного ворожого обстрілу столиці. Російські війська здійснили черговий масований наліт на Київ у ніч з 27 на 28 червня. Головною новиною стало те, що під удар потрапили потужності відомого вітчизняного виробника ліків – компанії «Дарниця».
Про інцидент публічно розповіла представниця керівництва фірми, членкиня її стратегічної ради Катерина Загорій.
Адміністрація підприємства наразі утримується від оприлюднення конкретної інформації про руйнування. «З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків», – офіційно підкреслила Катерина Загорій.

Попри атаку, фармацевтичне підприємство не припинятиме виробничий процес. Найважливіше – серед персоналу заводу немає поранених чи загиблих, сповістили в компанії.
Обсяг завданих збитків на території промислового об’єкта керівники поки не розголошують.







